514 247 877 derma@polanowska.pl

Laser Diolite

 

System laserowy DioLiteXP

DioLiteXP to najbardziej zaawansowany technologicznie kompaktowy system laserowy dostępny na rynku do zamykania naczyń krwionośnych, usuwania piegów i przebarwień skóry. System oferuje idealne parametry zabiegowe dla bezpiecznych, przewidywalnych i klinicznie efektywnych rezultatów. 
DioLiteXP daje lekarzowi wszytkie potrzebne narzędzia, dzięki którym może wykonać zabiego zamykania naczyń krwionośnych i przebarwień skóry, uzyskując optymalne rezultaty. Wysoka moc i krótkotrwałe impulsy dają selektywną fototermolizę i eliminują zaczerwienienia pozabiegowe

DioLiteXP jest używany do wykonywania zabiegów:naczynia, przebarwienia, telangiectasia, lentigines, czerwone żylne pajączki, czerwone tętnicze pajączki, piegi, naczyniaki gwiaździste. Stosowany także do fotoodmładzania, wygładzania blizn i leczenia trądziku.

Klinicznie efektywny

DioLite generuje wiązkę laserową o długości 532nm, która jest pochłaniana zarówno przez oksyhemoglobinę jak i przez melaninę, dzięki czemu uzyskuje się efektywne narzędzie do wykonania szeregu zabiegów zamykania naczyń krwionośnych, usuwania piegów, przebarwień skóry. W przeciwieństwie do lasera impulsowego, który ma taki sam współczynnik absorpcji oksyhemoglobiny, laser DioLite nie powoduje zaczerwienień po zabiegowych.